Štítky a potisk stuh

Štítky

Štítky na kokardy tiskneme na kvalitní fólie. V ceně štítku na naše kokardy je také grafický návrh. Na štítky je možné umístit kromě textu také logo nebo obrázek.

Cena štítku není zahrnuta v ceně kokard, pokud to není napsáno u produktu.

ŠTÍTKY:
Bílá fólie – 4,-Kč / ks
Bronzová matná fólie – 8,-Kč / ks
Stříbrná matná fólie – 8,-Kč / ks
Stříbrná lesklá fólie – 8,-Kč / ks
Zlatá lesklá fólie – 10,-Kč / ks

– u bílé fólie lze tisknout plnobarevně,
– u zlaté a stříbrné fólie doporučujeme černobílou, lze ale i barevně (dle složitosti motivu).

RECYKLACE:
Pokud potřebujete vytvořit nový štítek na naše kokardy, které Vám např. zbyly z minulého roku, stačí nás kontaktovat. Cena je stejná jako výše uvedená.

ŠTÍTKY NA POHÁRY A MEDAILE:
Nabízíme také štítky na Vaše poháry a medaile. V tomto případě je možné využít kromě výše zmíněných ještě jeden typ fólie, a to průhledná (matná nebo čirá), která je ideální na medaile či emblémy pohárů. Cena štítků se odvíjí podle velikosti a časové náročnosti na grafiku. Stále však vychází mnohonásobně levněji než u výrobců pohárů a vypadá prostě skvěle! 🙂 Grafiku je možné sladit s grafikou na kokardách.


Potisk stuh

Díky naší technologii potisku nabízíme kromě černého a bílého potisku také barevný potisk, zlatý, stříbrný nebo třpytivý, který na kokardách vypadá velmi originálně a elegantně. K většině barev našich stuh umíme také sladit potisk.

Jiná z technologií potisku umožňuje také potisk stuhy plnobarevným obrázkem, logem nebo i fotografií. O všech našich možnostech vás budeme rádi informovat.

POTISK STUHY:
Potisk do 30 cm – 25,-Kč / stuha
Potisk nad 30 cm – 35,-Kč / stuha

Plnobarevný potisk, loga a obrázky – 30,-Kč / stuha (do 30cm)

*Zde uvedená cena je pouze orientační a může se lišit dle velikosti, složitosti a typu zvolené fólie (lesklá, reflexní atd.).

 

Pozor! Na tenké stuhy (2,5cm), případně drobné písmo nebo velké množství textu na běžných stuhách (4cm, 5cm) je možné tisknout pouze sublimačním potiskem – pouze na světlé stuhy (bílá, béžová). Platí pro barevné i černé potisky.
V těchto třech případech není možné použít jakoukoliv barvu stuhy a barevný nebo i bílý potisk – je to technologicky nemožné. Děkujeme za pochopení.


Nákupní košík