Objednávka

Celý web je vymyšlen tak, aby byla veškerá naše nabídka přehledná, avšak zůstal zachován kontakt se zákazníkem, který je pro dokonalé trofeje, ale i pro nás, velmi důležitý. Teprve po výběru vhodných typů kokard spolu se zákazníkem domluvíme barvy, doplňky nebo jiné parametry. Po vytvoření prvních kusů je vždy zasíláme ke schválení. Zákazník si může vybrat, zda-li je mu příjemnější komunikace po emailu nebo facebooku.

Druhým důvodem, proč web nefunguje jako e-shop je ten, že jde o ruční práci, která je časově náročná a jsme schopni vyrobit pouze omezené množství a zaručit tak doručení včas všem příchozím objednávkám. V případě velkého množství objednávek vyhlašujeme stop-stav. Také z tohoto důvodu doporučujeme učinit objednávku co nejdříve, aby jste měli 100% jistotu, že Vaše objednávka dorazí včas.

Postup objednávky

1.) Vyberte si kokardy, dečky, šerpy, diplomy nebo cokoliv z našeho katalogu. Pokud jste nenašli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat! Společně jistě něco vymyslíme :-)!

2.) Ve vzorníku si vyberte barvy, stuhy s motivem nebo detaily, které chcete na trofej umístit. 

3.) Kontaktujte nás – přes formulář nebo facebookovou stránku zprávou, kde napíšete o co máte zájem, jak by Vaše trofeje měly vypadat, co na ně umístit, jaký by měl být počet a také do kdy by jste je potřebovali doručit. 

4.) Společně domluvíme všechny detaily a podrobnosti. 

5.) Po zaslání fakturačních údajů je vystavena zálohová faktura a po jejím uhrazení je spuštěn proces výroby.

6.) Na závěr doladíme všechny štítky a případné další detaily objednávky. V průběhu je možné kokardy také přidat.

POZOR! Každá objednávka je brána jako závazná!

Je to jednodušší, než se může zdát! Doufáme, že ve finále bude spokojenost na obou stranách a budete se k nám rádi vracet pro nezapomenutelná ocenění pro vítěze Vašich akcí! 🙂 Těšíme se na spolupráci!