Objednávka

Celý web je vymyšlen tak, aby byla veškerá naše nabídka přehledná, avšak zůstal zachován kontakt se zákazníkem, který je pro dokonalé trofeje, ale i pro nás, velmi důležitý. Zákazník si může vybrat, zda-li je mu příjemnější komunikace po emailu nebo facebooku.

Druhým důvodem, proč web nefunguje jako e-shop je ten, že jde o ruční práci, která je časově náročná a jsme schopni vyrobit pouze omezené množství a zaručit tak doručení včas všem příchozím objednávkám. V případě velkého množství objednávek vyhlašujeme stop-stav. Také z tohoto důvodu doporučujeme učinit objednávku co nejdříve, aby jste měli 100% jistotu, že Vaše objednávka dorazí včas.

Postup objednávky

1.) Informujte se, zda-li je možné vyrobit požadované množství kokard v požadovaném termínu pomocí našeho formuláře, emailu nebo pomocí facebookové stránky (na ní jsme nejaktivnější).

2.) Vyberte si kokardy, trofeje, medaile, šerpy nebo cokoliv z našeho katalogu. Pokud jste nenašli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat! Společně jistě něco vymyslíme :-)! Ve vzorníku si vyberte barvy, stuhy s motivem nebo detaily, které chcete na trofej umístit.

3.) Zašlete nám seznam a požadavky vaší objednávky (přes formulář, emailem nebo facebookovou stránku zprávou), kde uvedete:
– datum nejpozdějšího doručení objednávky,
– typ kokard (popř. i typ stuhy),
– barvy kokard,
– počet kokard,
– barva a informace na štítku,
– potisk stuhy a barva potisku,
– další informace.

Pro lepší přehlednost doporučuji vše sepsat do tabulek MS excel nebo MS word.

Nezapomeňte uvést:
– fakturační a dodací údaje, způsob doručení, telefonní číslo a email!

4.) Společně domluvíme zbylé detaily a podrobnosti.

5.) Po schválení datumu doručení a ostatních podrobností je vystavena zálohová faktura a po jejím uhrazení je spuštěn proces výroby.

POZOR! Každá objednávka je brána jako závazná!

Doufáme, že ve finále bude spokojenost na obou stranách a budete se k nám rádi vracet pro nezapomenutelná ocenění pro vítěze vašich akcí! 🙂 Těšíme se na spolupráci! VYBERTE SI KOKARDY ZDE     
nebo   NÁS KONTAKTUJTE

Nákupní košík