O nás

Jsme mladý tým, který je schopný nabídnout nejen krásné a originální trofeje pro Vaše akce, ale také líbivou a kvalitní grafiku. 

Výrobou kokard jsme se zabývali ještě několik let před vznikem firmy. Nikoliv však komerčně, ale pouze jako dárky na akce našich přátel nebo jako dárky při oslavě našich příbuzných. Po shlédnutí ,,trofejí”, které některé akce rozdávaly za výkony soutěžících jsme se nestačili divit. Proto byla teprve v létě roku 2018 založena facebooková stránka, která představila naši ruční práci. Rozhodli jsme se tuto skulinu na trhu vyplnit a nabídnout tak organizátorům kvalitní a líbivé trofeje za cenu, která nezrujnuje jejich rozpočet. Naše kokardy na akcích měly úspěch a proto jsme se rozhodli pokračovat.

Našim cílem je především spokojený zákazník a nadšený vítěz. Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít 100% vstříc a najít nejlepší řešení – ať už ve vzhledu, typu nebo ceně za kokardy. 

Kromě výroby kokard se věnujeme také základním grafickým úkonům – kromě štítků je možné vytvořit vizitky, letáčky, plakáty na akce a mnoho dalšího. Nebojte se na nás proto obrátit i s jinými požadavky!

Naši práci neustále inovujeme, vylepšujeme, vymýšlíme něco nového. Největší odměnou je pro nás to, že se k nám zákazníci rádi vracejí!
A co říci závěrem? Těšíme se na spolupráci! 🙂  

Foto: Marcel Zach