O nás

Jsme malý mladý tým, který se snaží nabídnout nejen líbivé a originální trofeje pro Vaše akce, ale také zajímavou grafiku.

Výrobou kokard jsme se zabývali ještě několik let před vznikem firmy. Nikoliv však komerčně, ale pouze na akce našich přátel nebo jako dárky při oslavě našich příbuzných. Po shlédnutí ,,trofejí““, které některé akce rozdávaly za výkony soutěžících jsme se nestačili divit. Proto byla teprve v létě roku 2018 založena facebooková stránka, která představila naši ruční práci. Rozhodli jsme se tuto skulinu na trhu vyplnit a nabídnout tak organizátorům kvalitní a líbivé trofeje za cenu, která nezrujnuje jejich rozpočet. Naše kokardy na akcích měly úspěch a proto jsme se rozhodli pokračovat.

Našim cílem je především spokojený zákazník a nadšený vítěz. Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít 100% vstříc a najít nejlepší řešení – ať už ve vzhledu, typu nebo ceně za kokardy.

Kromě výroby kokard se věnujeme také základním grafickým úkonům – kromě štítků je možné vytvořit vizitky, letáčky, plakáty na akce a mnoho dalšího. Nebojte se na nás proto obrátit i s jinými požadavky!

Naši práci neustále inovujeme, vylepšujeme, vymýšlíme něco nového. Začátkem roku 2022 jsme naši výrobu posunuli zase o kousek výš a pořídili jsme si gravírovací stroj, díky kterému jsme začali vyrábět také neobyčejné dřevěné trofeje, medaile a později také kombinace kokardy a trofeje, tedy „kokardo-trofeje“.

V naší nabídce také najdete množství nejrůznějších dárkových předmětů a pozorností, které je možné využít nejen na psích akcích.

A co říci závěrem? Naší největší odměnou je pro nás to, že se k nám zákazníci rádi vracejí!
Těšíme se na spolupráci! 🙂


Foto: Kristina Kunclová, zdroj: eu.zonerama.com/klubast/
Nákupní košík