Nejčastější otázky

Ano, samozřejmě. Navíc jsme i plátci DPH, takže je možný i odpočet DPH (pokud jste plátci). 

Ano. Výslednou cenu převádíme podle aktuálního kurzu.

Vzhledem k velkému množství objednávek se snažíme objednávky výhradně posílat. Ve výjimečných případech (křehké trofeje, velké množství trofejí, atd.) je možné se na osobním převzetí domluvit individuálně.

Samozřejmě. Rádi Vám objednávku zašleme i do zahraničí, výslednou sumu převedeme do € podle aktuálního kurzu. 

Bohužel ne. Kokardy jiných firem nekopírujeme a vyrábíme pouze vlastní tvorbu. Je možné pouze vyrobit podobný produkt v našem stylu nebo z našeho katalogu.

Ano, samozřejmě. Dřevěné trofeje a medaile můžeme vyrobit přesně podle Vašeho přání, s Vaším plemenem nebo libovolným textem. První návrh je zdarma, případně je možné si dodat vlastní grafický design trofeje.

Platba dobírkou je možná pouze u stávajících zákazníků. U malých objednávek je vše na dohodě.

Ano, veškeré produkty vyrábíme od 1ks. 

Doba výroby se odvíjí od počtu a komplikovanosti objednávky, dále od skladových zásob a počtu aktuálních objednávek. Na každou objednávku je třeba se informovat individuálně.

Platí čím dříve, tím lépe. Dle velikosti objednávky a složitosti kokard i několik týdnů před Vaší akcí. Ideální je zamluvit si termín klidně i několik měsíců předem a informovat o přibližné velikosti objednávky a Vaší představě. Na zbytku už se společně domluvíme jak se bude akce blížit. 

Ne. Žádné skladové zásoby kokard nedržíme. Veškerý sortiment je vyráběn na zakázku. 

Ano i ne, záleží na aktuálním množství realizovaných objednávek. V případě, že nám zůstávají volné kapacity, Vám rádi vymyslíme vhodnou alternativu. Stále platí, že pokud chcete mít kokardy co nejvíce podle sebe, je nutné je objednat s dostatečným předstihem. 

Nákupní košík