Štítky & potisk stuh

Štítky

Štítky na kokardy tiskneme na kvalitní fólie. V ceně štítku na naše kokardy je také grafický návrh. Na štítky je možné umístit kromě textu také logo nebo obrázek. Fólie jsou kvalitní a vydrží tak i déšť, psí sliny a nebo další ,,nezmary” nejen počasí.

Cena štítku není zahrnuta v ceně kokard a odvíjí se dle velikosti samotného štítku. Většinu štítků na našich kokardách máme ve třech velikostech pro které platí zde uvedená cena proto se cena může změnit pouze při netradičně velkých rozměrech.

ŠTÍTKY:
Bílá fólie – 2,-Kč / ks
Stříbrná matná fólie – 4,-Kč / ks
Stříbrná lesklá fólie – 4,-Kč / ks
Zlatá lesklá fólie – 6,-Kč / ks

– u bílé fólie lze tisknout plnobarevně,
– u zlaté a stříbrné fólie doporučujeme černobílou, lze ale i barevně (dle komplikovanosti).

RECYKLACE:
Pokud potřebujete vytvořit nový štítek na naše kokardy, které Vám např. zbyly z minulého roku, stačí nás kontaktovat! Cena je stejná jako výše uvedená.

ŠTÍTKY NA POHÁRY:
Nabízíme také štítky na Vaše poháry a medaile. V tomto případě je možné využít kromě výše zmíněných ještě jeden typ fólie a to průhledná (matná nebo čirá) – 4,-Kč/ks. Cena štítků se odvíjí podle velikosti a časové náročnosti na grafiku. Stále však vychází mnohonásobně levněji než u výrobců pohárů a vypadá prostě skvěle! 🙂 Grafiku je možné sladit s grafikou na kokardách.

 

Potisk stuh

Potisk stuh provádíme především u kokard, na které nelze umístit štítek (3D kokardy, kokardy s růžičkou, apod.). Potisknout však můžeme také stuhy u běžných kokard, šerp nebo deček. 

Standardně máme k dispozici černou barvu, kterou doporučujeme na světlé stuhy. Je možné objednat si ale také zlatý, stříbrný nebo jiný potisk stuhy, aby byl viditelný i na tmavých kokardách.

ČERNÝ POTISK:
Potisk 25 cm – 25,-Kč / stuha
Nad 25 cm – cena dohodou

ZLATÝ, STŘÍBRNÝ, JINÝ POTISK:
dohodou

Při potisku stuhy je také možné natisknout obrázky nebo loga (pouze černobílé).